preloader

Медіаконвертери

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310NM-20-LFP
EC-B-0,1-1SM-1310NM-20-LFP
Основні переваги Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP призначений для перетворення сигн..
Швидкість передачі100 Мбит/с Матеріал корпусуМетал Гарантія1 рік Довжина хвиль передачі / прийому1310TX/1550RX Кількість портів1 SC + 1 RJ-45
0
379.00
Швидкість передачі - 100 Мбит/с
Матеріал корпусу - Метал
Гарантія - 1 рік
Довжина хвиль передачі / прийому - 1310TX/1550RX
Кількість портів - 1 SC + 1 RJ-45
Медіаконвертор UOF7201GE
UOF7201GE
Принцип роботи пристрою Медіаконвертер Utepo UOF7201GE використовується для перетворення сигналу зі ..
Швидкість передачі1,25 Гбит/с Матеріал корпусуМетал Гарантія1 рік Кількість портів1 SFP + 1 RJ-45 Тип оптичного роз'ємуSFP
0
1400.00
Швидкість передачі - 1,25 Гбит/с
Матеріал корпусу - Метал
Гарантія - 1 рік
Кількість портів - 1 SFP + 1 RJ-45
Тип оптичного роз'єму - SFP
Медіаконвертор UOF7301E-POE
UOF7301E-POE
Пристрій конвертує сигнал з мережевого кабелю і передає по оптичному волокну, також має вбудований P..
ЖивленняDC 48-57V Споживання35 Вт КолірЧорний Матеріал корпусуАлюміній Робоча вологістьдо 95% Клас POEIEEE802.3af/at Максимальна потужність POE портуДо 30 Вт Тип пристроюМедиаконвертор
0
1509.00
Живлення - DC 48-57V
Споживання - 35 Вт
Колір - Чорний
Матеріал корпусу - Алюміній
Робоча вологість - до 95%
Клас POE - IEEE802.3af/at
Максимальна потужність POE порту - До 30 Вт
Тип пристрою - Медиаконвертор

Медіаконвертери
icon_teleg Телеграм icon_viber Вайбер icon_callback Зателефонувати менеджеру icon_callback Замовити дзвінок