Фільтр по

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 379,00 ₴ - 1 509,00 ₴

Тип оптичного роз'єма

Тип оптичного роз'єма

Швидкість передачі

Швидкість передачі

Корпус

Корпус

Гарантія

Гарантія

Кількість портів

Кількість портів

Медіаконвертери

Активні фільтри

1 400,00 ₴
0 Review(s) 

Медіаконвертор Utepo UOF7201GE

Медіаконвертер Utepo UOF7201GE використовується для перетворення сигналу з стандарту 10/100/1000 Base-TX по кручений парі в сигнал стандарту 1000BASE- FX по одномодовому оптоволокну.

379,00 ₴
0 Review(s) 

Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310NM-20-LFP

Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP призначений для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet в сигнал 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
1 509,00 ₴
0 Review(s) 

Медіаконвертор UOF7301E-POE

Оптичний приймач сигналу Ethernet - обладнання призначене для передачі сигналу Ethernet через оптичне волокно

0 Review(s) 

Медіаконвертор Utepo UOF7201GE

Медіаконвертер Utepo UOF7201GE використовується для перетворення сигналу з стандарту 10/100/1000 Base-TX по кручений парі в сигнал стандарту 1000BASE- FX по одномодовому оптоволокну.

1 400,00 ₴
0 Review(s) 

Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310NM-20-LFP

Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP призначений для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet в сигнал 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
379,00 ₴
0 Review(s) 

Медіаконвертор UOF7301E-POE

Оптичний приймач сигналу Ethernet - обладнання призначене для передачі сигналу Ethernet через оптичне волокно

1 509,00 ₴

Медиаконвертер (також перетворювач середовища) - це пристрій, що перетворює середу поширення сигналу з одного типу в інший. Найчастіше середовищем поширення сигналу є мідні дроти і оптичні кабелі.
За допомогою медіаковертера ви можете використовувати в своїй мережі пристрою з різними дротами (коаксіальний, оптичний, кручена пара).